Ogłoszenia 5 listopada XXXI Niedziela Zwykła

– Dziś po mszy o 11.00 spotkanie rodziców dzieci III klasy.

– W zakrystii możemy odbierać filmy DVD  z peregrynacji  obrazu Matki Bożej – odbiór potwierdzamy podpisem na wyłożonej liście.

Jutro poniedziałek -pierwszy raz będziemy  się modlić za zmarłych w wypominkach rocznych – możemy dołączyć jeszcze naszych zmarłych.

– We wtorek o 19.00 konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

– W sobotę przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msze święte o 9.00 i 11.00. W intencji Ojczyzny będziemy się modlić podczas tej drugiej – dzieci i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Rudzie zapraszają na spektakl “Barwy mojej Ojczyzny”

-Spotkanie kandydatek do bierzmowania w poniedziałek 19.00 – kandydatów w środę o 19.00 . Osoby które nie złożyły deklaracji zgłaszają się z rodzicem w godzinach pracy kancelarii .

-Zachęcam jak uczył nas św. Jan Paweł II do zaangażowania w budowę cywilizacji miłości poprzez poparcie społecznej inicjatywy “Zatrzymaj aborcję”.Na stoliku za ławkami możemy złożyć podpis.

– Dziękujemy tym , którzy zadeklarowali udział w X kole różańcowym – jest 13 osób – jednak są następujące propozycje :by utworzyć drużynę , pluton złożony z samych mężczyzn jest dwóch chętnych ; by powołać koło różańcowe złożone z rodziców , młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i rodzeństwa na czas przygotowania jest pięć osób ; trzecie koło różańcowe tworzyłyby kobiety . Listy wyłożone są na ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej.

– Świątynię do liturgii przygotowały : Helena Szraga , Bożena Kukawska, Barbara Ptaszyńska , Jolanta Figat , Sylwia Kaczmarek . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy  z ul Wrzosowej 20, 21, 23, 22, 22 a. W przyszłym z Wrzosowej 24, 25, 26. 27 , 28.

– W pierwszym tygodniu ferii organizujemy tak jak rok temu wyjazd do Zakrzowa dla schol i ministrantów – dziś od P. Agnieszki można wziąć  kartkę z informacją .

Dzień          Intencje             7-13 listopada

7 XI /wt/   18.00  zbiorowa