Ogłoszenia 6 marca IV Niedziela Wielkiego Postu

Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. W poniedziałek ;wtorek i środę msze święte:

9.00-  dorośli

11.00- dzieci szkoły podstawowej

17.00 -młodzież -kandydaci do bierzmowania -jeśli nie uczestniczą w rekolekcjach szkolnych , dorośli

-19.00- dorośli -później wracający z pracy.

Przekazujmy informację o rekolekcjach. Spowiedź 15 minut  przed każdą mszą.

– W rekolekcje są wolne intencje – zainteresowanych prosimy do zakrystii.

-Zachęcamy do przekazania przy rozliczeniach podatkowych  1%  na cele Caritas.  Ze stolika za ławkami możemy wziąć ulotki informacyjne jak to zrobić. Za tydzień będziemy mogli nabyć świąteczne świece caritas.

– Zapowiedzi : Sławomir Maślanka kawaler parafii św. Józefa w Rytrze i Monika Szydłowska stanu wolnego parafii tutejszej ;Łukasz Stendziak- kawaler i Ewa Zając panna parafii tutejszej.

– 17 marca o godzinie 20.00 w przy parafialnym kinie w Sulejówku Miłośnie zamówiliśmy film o św. Barbarze. Zapisy w zakrystii.

– Zachęcamy do lektury tygodników: W Gościu- program 500 plus w pytaniach i odpowiedziach; Idziemy- o bezpieczeństwie w czasie ŚDM- minister Mariusz Błaszczak.

– Świątynie do liturgii przygotowały : Irena Łokietek , Sylwia Miszczak, Magda Anna Kuszpit . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę do grobu Pańskiego.

– Ofiary na inwestycje złożyli : Barbara Józef Czajka, Anna Bolesław Jaszczyk , Beata Bartosz Orlińscy . Dziękujemy.

Dzień    Intencje   8 – 14 marca

8 III /wt/  9.00 + Józefa Emilię Ryszarda Stanisława Ładno

11.00 wolna

17.00 wolna