Ogłoszenia 6 września 2015XXIII Niedziela Zwykła

–  Rodzice  dzieci klasy III najlepiej tatusiowie wraz z dziećmi – którzy pragną rozpocząć przygotowanie bezpośrednie  do sakramentów proszeni są o zgłaszanie się do kancelarii z dziećmi na rozmowę .Można przychodzić w godzinach kancelarii , lub po mszy świętej wieczornej.

– Pierwsza powakacyjna zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.00 na boisku szkolnym..

– W sobotę 12 września o 14.00 zostanie odprawiona  msza święta zamówiona przez NSZZ Solidarność w PGE Dystrybucja  i Obrót – Odział Warszawa – w rocznicę powstania związku. ,Będziemy się modlić również w intencji Ojczyzny. Czujmy się i my zaproszeni.

– Za tydzień na mszy o 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych.

– Za tydzień ofiary przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego..

– 26 września proponujemy pielgrzymką rowerową do sanktuarium Matki Bożej w Wielgolesie. Zapraszamy do pielgrzymowania z nami – zawiezienia jej naszych intencji Maryi. Zaplanujmy ten dzień już teraz.

– W tygodnikach polecamy: Gościu- na podstawie katechez  Jana Pawła II  o tym jak seksualność widzi Bóg- czyli o teologii ludzkiego ciała. Idziemy- Sport na każdej mszy- o parafialnym klubie sportowym , którego wychowankowie zdobywają medale mistrzostw Europy.

– Świątynie do liturgii przygotowali: Rodzina Mirosów Ewa i Adam, Helena Górnik , Bogumiła Kostka. Dziękujemy za sprzątanie , ułożenie kwiatów i ofiarę.

-Dziękujemy za ofiary  na odnowę prezbiterium

– W minionym tygodniu mszą świętą pożegnaliśmy + Stanisława Kąkola- polećmy jego osobę Miłosierdziu Bożemu.

Dzień    Intencje 8-14 września

8 IX /wt/

18.00  + w 14 rocznicę śmierci Tadeusza Mirosza

9 IX /śr/