Ogłoszenia 7 czerwca 2015 X Niedziela Zwykła

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca -nabożeństwo czerwcowe i procesja po mszy o 11.00. Nie będzie  nabożeństwa o 16.oo

Trwa oktawa Uroczystości .Bożego Ciała –codziennie do czwartku msze o 18.00 i procesje eucharystyczne. Na zakończenie oktawy w czwartek. poświęcenie wianków. Zapraszamy do wspólnego oddawania czci Chrystusowi Panu  obecnemu dla nas w Najświętszym Sakramencie W piątek Uroczystość .Najświętszego Serca Pana .Jezusa msza o 18.00. Tego dnia nie ma postu

– W środę o 19.00 próba scholi – do uczestnictwa zapraszamy dorosłych jak i młodzież szczególnie bierzmowanych w tym roku i następne dwa roczniki przed którymi przygotowanie do sakramentu.

– Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :Sebastian Lech kaw. par. św. Wawrzyńca w Gliniance i Karolina Chodniewicz panna par. tut. ;Przemysław Makos kaw. par. tut. i Martyna Anna Woźnica panna par. św. Wawrzyńca w Gliniance; Piotr Stosio kaw. i Jolanta Kluczek panna oboje par.tut.

– Zachęcamy do lektury tygodników : Idziemy , Gościa Niedzielnego

– Dziś zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Rodzina Miros i rodzina Gryz -dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.