Ogłoszenia 7 września XXIII Niedziela Zwykła

-Jutro święto Narodzenia N.Maryi Panny zwane Matki Bożej Siewnej. Msza o g.18.00 .Możemy przynieść ziarno na siew które pobłogosławimy.

– We wtorek 16.30 próba scholi dziecięcej.

-Również we wtorek o 19.00 w salce na plebanii spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do sakramentów pokuty i Eucharystii

-w środę od 16.30do 17.30 w salce na plebanii u Pań z Caritas będzie można otrzymać  dofinansowanie wyprawki szkolnej. Prosimy o przyniesienie ze sobą potwierdzenia zakupów.

– W sobotę 13 września o g.9.00 spotkanie dla kandydatów do sak. Bierzmowania

-Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Ofiary które złożymy przeznaczone będą na Seminarium Duchowne oraz Katolicki Ośrodek adopcyjny.

— Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy- sobotę 20 września. Osoby które się zapisały do przyszłej niedzieli potwierdzają uczestnictwo wpłaceniem kwoty 50 zł.

– W sobotę 4 pażdziernika zapraszamy na rowerową pielgrzymkę Wielgolasu. Proszę o zgłaszanie się do zakrystii

– Dostępna księga intencji na 2015 rok. W tym miejscu UWAGA ! Do niedzieli 14 września nie przyjmuję intencji za zmarłych. W zakrystii dziś i w tygodniu po mszach jak i w godz. kancelarii można zamawiać tylko msze rocznicowe na urodziny , jubileuszowe małżeńskie itp.

-Dziękujemy rodzinom za złożone ofiary na realizację prezbiterium.

– Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Katarzyna Galas Danuta Karolina Komorzyckie Małgorzata Kowalczuk Zofia Kaczmarczyk Za sprzątanie i ofiarę na kwiaty dziękujemy.