Ogłoszenia 7grudnia II Niedziela Adwentu

— Dziś pierwsza niedziela miesiąca po mszy o 11.00 –wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

– U Pań z Caritas możemy nabyć świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom –również sianko. Dziękujemy wszystkim którzy nabywając je spełniają czyn miłosierdzia.

-Jutro uroczystość Niepokalanego Poczęcia- rano o 7.00  roraty –na które zapraszamy w pon. śr. Sb. Wieczorem w pon o 18.00 msza – wolna intencja

-Jutro o 18.40 spotkanie grupy dziewcząt –kandydatek do bierzmowania.

– Dziękuję bardzo za pomoc w rozniesieniu opłatków do naszych domów:P.Henrykowi Smudze , P.Zbigniewowi Bąk, P.Władysławie Miętus , Grzegorzowi i Markowi Kozłowskim .P. Gawin. Bardzo proszę o pomoc kogoś z ul . Wspólnej , z Bykowizny.może innych ulic. Jeśli w tym tygodniu nie dotrą do naszych domów opłatki będzie je można nabyć w świątyni od przyszłej niedzieli. Jednocześnie proszę by przyjmować opłatki tylko od osób ,które je roznoszą  za moją zgodą.

– Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje adwentowe: W pon, i wt. Msze święte z naukami rekolekcyjnymi ; 9.00 ;16.00 dzieci ;17.30 19.00..Będzie 3 spowiedników- możliwość spowiedzi już 15-20 min. przed mszami..Proszę o przekazywanie tej informacji by nie było osób które nie pojednają się z Bogiem .

–  w sobotę 13 XII wybieramy się do Seminarium na przedstawienie ”Miecz obosieczny” które wystawiają klerycy naszego Seminarium –można jeszcze dołączyć –są wolne miejsca. Zbiórka na parkingu o g.14.20 .

-Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

-Księża Salezjanie w Mińsku Maz. 13 XII od g.15.00 zapraszają na Adwentowe Skupienie dla pedagogów.

-Dziękujemy za ofiary na inwestycje parafialne.

-Świątynię do liturgii przygotowały :Ewa Jacek Adamiec i Ewa Wojciech Ruta . Za sprzątanie i ofiarę dziękujemy..