Ogłoszenia 8 listopada 2015 XXXII Niedziela Zwykła

– Jutro o 18.00 msza święta w intencjach pielgrzymów do Lichenia i ich rodzin..

– W środę 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości . Msze święte o 9.00 ; 11.00  w intencji Ojczyzny. Podczas mszy o 11.00 uczniowie Szkoły Podstawowej  i nauczyciele przedstawią program o tematyce patriotycznej . Zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania tego dnia. Nie zapomnijmy o wywieszeniu biało-czerwonej przy naszych domostwach. Jeśli nie mamy flagi możemy ją wziąć ze stolika za ławkami .

– W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tace przeznaczone są na koszta związane z przygotowaniem światowych dni młodzieży w Krakowie.

– W tym tygodniu w poniedziałek i środę kancelaria nieczynna. Wszelkie sprawy możemy załatwiać po mszy świętej.

– Od dziś  modlimy się za wszystkich zmarłych w wypominkach podczas mszy świętej. O 9.00 modlimy się szczególnie za pierwszą grupę ;o 11.00 drugą 16.00 trzecią . W przyszłą niedzielę o 9.00 czwarta itd. Jest 11 grup wypominek umieszczone są na tablicy ogłoszeń. Jeśli ktoś nie rozumie tego sposobu wypominek proszę o cierpliwość.

– Zachęcam do czytania Gościa niedzielnego i Idziemy.

– Świątynie do liturgii przygotowały : Helena Woźnica Jadwiga Jędrysa Barbara Lewandowska. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę.

– W minionym tygodniu  na plebanii został ocieplony strop styropianem i warstwą betonu.

– Zgodnie z zapowiedzią  na terenie przy plebani rozpoczęły się prace wiertnicze przygotowujące instalację pomp ciepła. Jakiś czas temu informowałem o tym, że złożyliśmy wniosek do WFOŚIGW o pomoc w sfinansowaniu pomp . Wniosek został rozpatrzony pozytywnie a pomoc ta polegać będzie na udzieleniu  Parafii pożyczki- nie kredytu , dzięki czemu pod koniec roku zostaną spłacone te prace. Dlatego  prosimy w miarę możliwości o jesienną , dowolną ofiary od  rodzin ,byśmy mogli tę pożyczkę spłacać. Prosimy tak jak do tej pory o podpisywanie kopert – nazwiskiem i adresem. Dziękujemy.

Dzień    Intencje 10 listopada- 16 listopada
 10XI  /wt/   18.00 +   Bolesława Tkaczyka , rodziców Tkaczyk i Ceranka
 11 XI /śr/  9.00  +   Stanisława Rudnickiego11.00 za wszystkich poległych na drodze do Niepodległości Ojczyzny i za nas byśmy ,wdzięczni  troszczyli się o dobro Polski
  12XI /czw/ 7.00  wolna