Ogłoszenia 8 stycznia Niedziela Chrztu Pańskiego

– Bardzo dziękuję wszystkim rodzinom , które poprowadziły całonocne czuwanie , adorację z piątku na sobotę i modliły się w intencjach wynagradzających za swoje grzechy , naszej wspólnoty i Ojczyzny.                                                                                                                                           – Za tydzień w niedzielę na mszy świętej o 11.00 poświęcenie modlitewników dzieci III klasy. Proszę rodziców o przygotowanie liturgii :czytania, modlitwę wiernych i dary.                                                                                                                                       – Ministranci i lektorzy w piątek spotykają się w szkole w Rudzie na sali gimnastycznej o 16.00 . Proszę jednego z tatusiów o zgłoszenie się do mnie , by pomógł w zapewnieniu opieki.

– Za tydzień po mszy świętej o 16.00 spotkanie opłatkowe dla Rady Duszpasterskiej i Caritas.Zapraszam.

– Zachęcam do lektury tygodników : W Gościu – Dziki zachód – o polskich kierowcach ciężarówek  ,którzy wolą jeździć po byłych sowieckich republikach , niż na zachodzie Europy.; W Idziemy – O co chodzi w Syrii ? artykuł rzucający światło na  przyczyny wojny.

–   Świątynię w minionym tygodniu sprzątał Zbigniew Bąk . Dziękujemy. W tym tygodniu zapraszamy  rodziny ze Spacerowej 20 26 30 32 36. W przyszłym tygodniu o  dyżur prosimy 4 rodziny z ul . Nadrzecznej począwszy od rzeki.

Przebieg kolędy: poniedziałek 9 I od 15.00 ul. Orzeszkowa ,Jaśminowa , Lawendowa

wtorek 10 I od 14.00 Żwirowa od ul. Warszawskiej ok .19.00 proszę o podwiezienie na ul . Optymistów następnie Konwaliowa

– środa 11 I od 15.00 ul. Wspólna od nr 84 a do nr 64i 93

– czwartek 12 I od 15.00 ul. Wspólna cd. do 32 i 45

– piątek 13 I od 15.00 cd. ul Wspólnej do nr 1 i 2.

– Sobota 14I od 9.00 ul . Starzeńskiego od  sklepu / bez Zacisznej/

– poniedziałek 16 I od 14.00 Nadrzeczna , Wiosenna , Jesienna

– Bardzo chcę przeprosić rodzinę , znajomych + Roberta Woźnicy że w święto Objawienia Pańskiego , pomyliłem się w ogłoszeniu intencji od uczestników pogrzebu. Msza święta zostanie odprawiona 22 stycznia o 11.00 .

– Są wolne intencje – również tygodniu po 22 stycznia – msze wtedy już o 18.00. Zapraszam.

– Dziękuję za ofiary na inwestycje.

– W minionym tygodniu odbyła się msza święta pogrzebowa za + Jana Szczepaniaka. Módlmy się w jego intencji.

 

 

Dzień    Intencje     10- 16 stycznia

 

   10 I  /wt/   7.00  wolna
   11 I /śr/

 

  7.00 + Jana Barbarę Woźnica
    12 I  /czw/

 

  7.00  wolna
    13  I /pt/   7.00 wolna
   14 I /sb/

 

  18.00  + Stanisława Stanisławę Mariana Eugenię Zagańczyk Edwarda Słodownika
    15 I niedziela

 

  9.00  + Sabinę Henryka Larkowskich Krystynę Bolesława Malesa Elżbietę Stefańską

11.00  za Parafian

16.00 +   Jana Siekluckiego 6 rocznicę smierci

  16 I /pon/  

 

 7.00 wolna