OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.12.15

III  NIEDZIELA  ADWENTU

  • Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przeżyć nasze rekolekcje parafialne.
  • Roraty w adwencie w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45, a po Mszy św. herbata i słodka bułka dla dzieci na plebanii, a w sobotę roraty o g. 8.00. Zapraszam: dzieci, młodzież i dorosłych. Uroczyste zakończenie rorat dla wszystkich dzieci, które przychodziły będzie w najbliższą sobotę po roratach w Sali na plebanii.
  • Pod chórem można nabyć świece „Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom” na stół wigilijny, stroiki świąteczne i sianko przygotowane przez Siostry z Caritasu.
  • Pobłogosławione opłatki są do nabycia w zakrystii.
  • Dziękuję osobom indywidualnym za złożone ofiary.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Wspólnej: 58, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 82. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Nowa – cała, Żwirowa 3 i ul. Parkowa: 1, 2, 3 i 4. W następnym tygodniu ul. Parkowa – do końca: 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16 A i B, 18, 19, 21 .
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.