OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2020.02.09

V NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Dzieci i młodzież z naszej parafii wyjeżdżają dzisiaj na wypoczynek do Poronina zorganizowany przez p. Agnieszkę, organistkę. Wracamy w sobotę 15 lutego. Prosimy o modlitwę w intencji tego wyjazdu.
  • Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Rudzie organizuje Bal Karnawałowy z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby wyposażenia szkoły 20.02.2020 w Domu Kultury w Chrośli. Szczegóły są umieszczone na plakacie w gablocie.
  • Abby Johnson, bohaterka filmu Nieplanowane przyjedzie do Polski. Na podstawie historii jej życia powstał film Nieplanowane. Spotkanie z Abby Johnson będzie w Warszawie 15 lutego w sobotę o godz. 17.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusa, ul. Kawęczyńska 53. Plan spotkania jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej: www.abbywpolsce.pl
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Ogrodowa: 14, 15, 17, 18, 21, 22. W tym tygodniu prosimy mieszkańców: ul. Ogrodowa: 21, 23, 24, 25, 26, 27. W następnym tygodniu: ul. Ogrodowa: 31, 31A, 31B, 32, 34, 34A, 35.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż, Mały Gość Niedzielny.
  • W minionym tygodniu był pogrzeb naszej parafianki śp. Janiny Szatańskiej. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dziękuję serdecznie rodzinom, które odwiedziłem w minionym tygodniu za życzliwe przyjęcie, modlitwę, rozmowy i złożone ofiary na potrzeby parafii.

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – KOLĘDY:

Poniedziałek 17 lutego: Wspólna od 47 do 31 i od 46 do 26 (równolegle po obu stronach)

Środa 19 lutego: Wspólna od 24 do 1 (równolegle po obu stronach)

Od poniedziałku do piątku wizyta rozpoczyna się o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 10.00.