OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2020.02.16

VI NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Rudzie organizuje Bal Karnawałowy 22.02.2020 w Domu Kultury w Chrośli z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby wyposażenia szkoły. Szczegóły planu balu i zapisów są umieszczone na plakacie w gablocie.
  • Ks. Bogusław Wnuk – nasz poprzedni proboszcz organizuje w Latowiczu bezalkoholowy bal karnawałowy 22.02.2020 i zaprasza chętnych. Wszystkich zainteresowanych proszę do zakrystii po kontakt do organizatorów.
  • Wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczną się w I niedzielę Wielkiego Postu, czyli 1 marca i będą trwały do 4 marca, do środy. Będzie je prowadził o. Romuald Kszuk ze zgromadzenia Ojców Szensztackich.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Wczoraj zakończyło się zimowisko w Poroninie dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez p. Agnieszkę, organistkę. Dziękujemy za zorganizowanie tego wyjazdu oraz  wszystkim, którzy wspierali nas modlitewnie.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Ogrodowa: 21, 23, 24, 25, 26, 27. W tym tygodniu prosimy mieszkańców: ul. Ogrodowa: 31, 31A, 31B, 32, 34, 34A, 35. W następnym tygodniu: ul. Zaciszna – cała.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż, Mały Gość Niedzielny.

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – KOLĘDY:

Poniedziałek 17 lutego: Wspólna od 47 do 31 i od 46 do 26 (równolegle po obu stronach)

Środa 19 lutego: Wspólna od 24 do 1 (równolegle po obu stronach)

Wizyta rozpoczyna się o godz. 16.00.

Mogą zgłosić się do zakrystii rodziny u których z różnych powodów nie było kolędy.

  • Pomódlmy się o dobre i mądre ferie zimowe dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców.