OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2020.09.06

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Dzisiaj w I niedzielę miesiąca będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.00 i procesja wokół kościoła. Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny – Polski i tak będzie w każdą I –szą niedzielę miesiąca. Jest to owoc przeżywanej w tym roku 100 rocznicy Cudu nad Wisłą.
  • I Komunia św. w naszej parafii będzie w niedzielę 13 września o godz. 11.00. Prosimy, aby tego dnia przyjść na Mszę św. w innych godzinach.
  • W niedzielę 20 września o godz. 11.00 będzie poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. Prosimy wszystkich uczniów o przyniesienie plecaków do poświęcenia, a szczególnie klasę I. Po Mszy św. będzie spotkanie z rodzicami uczniów klasy III w sprawie przygotowania do I spowiedzi i Komunii św. w bieżącym roku szkolnym.
  • Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w środę 16 września o godz. 20.00 w salce na plebanii i będzie obejmował 10 spotkań co tydzień w środę o godz. 20.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na pomnik patriotyczny lub ogólnie na potrzeby parafii.
  • Świątynię do liturgii przygotowali rodzice dzieci komunijnych. W tym tygodniu prosimy ul. Mazowiecka: 3, 3A, 7, 7A. W następnym ul. Mazowiecka: 36, 38, 40, 44, 25, 27.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  • Pomódlmy się za wczorajszych nowożeńców: Anetę i Sebastiana.