OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2020.10.25

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Bardzo serdecznie dziękujemy o. Zbigniewowi Pieńkosowi pełniącemu posługę w Radiu Maryja w Chicago w USA za pomoc dzisiaj w naszej parafii w zastępstwie ks. proboszcza. Ks. proboszcz ma dodatni wynik testu na COVID-19 i jest w izolacji na plebanii. O. Zbigniew będzie zastępował w tym czasie ks. Roberta. W sprawach kancelaryjnych prosimy dzwonić na numer parafialny.
  • Wypominki z ofiarami możemy przekazywać o. Zbigniewowi lub p. Zbigniewowi Bąkowi w zakrystii, a oni przekażą ks. Robertowi.
  • Można też podać wypominki: imiona i nazwiska zmarłych przez formularz kontaktowy na adres mailowy parafii: proboszcz@parafiachrosla.pl. Prośba, aby imiona podawać w tym samy przypadku (mianowniku: np. śp. Stanisław, Tadeusz, Barbara, Stanisława;  lub bierniku: np. za śp. Stanisława, Tadeusza, Barbarę, Stanisławę), żeby było wiadomo, czy chodzi o kobietę, czy mężczyznę. Proszę też zaznaczyć, czy mają to być wypominki roczne, czy jednorazowe. Ofiarę można przelać na konto parafialne z dopiskiem “wypominki” : 13922600050002300020000010.
  • Za tydzień w niedzielę 1 listopada będziemy przeżywać uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 9, 11 i 16. W poniedziałek 2 listopada we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Msze św. będą o godz. 9.00 i 18.00. O godz. 18.00 przed Mszą św. będzie procesja wewnątrz kościoła z modlitwami za zmarłych i wyczytywaniem podanych imion zmarłych w wypominkach jednorazowych. Ta Msza św. zbiorowa za zmarłych z wypominek jednorazowych będzie codziennie do 8 listopada.
  • Odwołane jest dzisiejsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i jutrzejsze spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.
  • Dzisiaj w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Mazowieckiej: ( przeczytać nazwiska z zeszytu) 98B, 100, 102, 104A. W tym tygodniu prosimy ul. Mazowiecka: 99, 103, 103A, 104, 106. W następnym ul. Mazowiecka: 108, 108A, 110A, 112 A i B, 114.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  • Śpiewając suplikacje módlmy się o ustanie epidemii.