OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2020.11.15

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 17.00 w kościele.
  • W każdy czwartek w kościele o godz. 17.15 będzie wprowadzenie do czytań biblijnych z najbliższej niedzieli w postaci filmu, krótkiego komentarza ks. Roberta i ewentualnie dzielenia się uczestników.
  • Za dwa tygodnie 29 listopada w I niedzielę adwentu będzie poświęcenie wieńców adwentowych: naszego parafialnego w kościele, ale przygotujmy też nasze domowe wieńce i przynieśmy je do kościoła. Będą przygotowane stoliki w bocznej kaplicy na których je położymy i po Mszy św. po poświęceniu zabierzemy do domu.
  • Zapraszamy młodzież na spotkania w piątki o godz. 19.30 w salce na plebanii. Jest kilka osób zainteresowanych, ale zapraszamy wszystkie chętne osoby z młodzieży naszej parafii od VIII klasy wzwyż. Będą to spotkania integracyjno-formacyjno-modlitewne trwające około 1 godziny. W najbliższy piątek 20 listopada o godz. 19.30.
  • Dzieci, które chodziły na nabożeństwa październikowe mogą przyjść odebrać w zakrystii zaległe obrazki i nagrody za uczestnictwo.
  • Świątynię do liturgii mieli przygotowali mieszkańcy ul. Mazowieckiej: 115, 116, 118, 120, 124, 124A. W tym tygodniu prosimy ul. Wrzosowa: 1, 2, 2A, 3, 6. W następnym ul. Wrzosowa: 8, 10, 11, 12, 12A.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  • Śpiewając suplikacje módlmy się o ustanie epidemii.