OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2021.01.10

NIEDZIELA  CHRZTU PAŃSKIEGO

  • W tym tygodniu przypada w środę 13 dzień miesiąca, kiedy modlimy się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie dzieci i młodzieży. Zapraszamy rodziców i dziadków, którzy chcą się modlić o przemianę serc i zwrócenie się do Boga i Kościoła swoich dzieci i wnuków, ale też wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiej młodzieży i chcą się modlić w tej intencji. Imiona osób, których będziemy obejmować modlitwą możemy napisać na kartkach w kościele przed Mszą św., lub przesłać emailem na adres parafialny. Od g. 16.30 sakrament pokuty. O godz. 17.00 różaniec z modlitwami do bł. Honorata. O godz. 17.45 świadectwa. O godz. 18.00 Msza św., a po niej błogosławieństwo relikwiami bł. Patrona. Od godz. 17.00 będzie transmisja na facebooku lub youtube.
  • Pani Agnieszka ze scholą zaprasza na Wieczór kolęd za tydzień 17 stycznia po Mszy św. o godz. 16.00. Koncert rozpocznie się około g. 16.45 i potrwa do 17.30. Będzie możliwość posłuchania mało znanych kolęd i pastorałek, a na koniec wspólnie zaśpiewamy kolędy.
  • W kruchcie kościoła są wyłożone do zabrania za darmo korony z Uroczystości Trzech Króli, śpiewniki z kolędami i czasopismo o misjach.
  • W najbliższą sobotę Msza św. jest o godz. 8.00 w intencji śp. ks. Wojciecha Makowskiego.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Wrzosowej: 52, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69. W tym tygodniu prosimy ul. Orzeszkowej (cała). W następnym ul. Żwirowa: 4A, 5C, 5, 7, 8.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 

  • PLAN KOLĘDY 2021 rok

MSZE ŚW. W KOŚCIELE W INTENCJI MIESZKAŃCÓW ULIC.

11.01 g. 18.00: Spokojna, Strażacka, Szkolna, Krótka, Słoneczna, Tęczowa, Ogrodowa

14.01 g. 18.00: Starzeńskiego, Nadrzeczna, Zaciszna

15.01 g. 18.00: Choszczak, Piastowska, Cicha, Wiosenna, Leśna, Osiedlowa, Spacerowa, Jesienna

 

Wizyta w domach tylko na indywidualne zgłoszenie.