OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2021.02.07

V NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

  • W tym tygodniu przypada w sobotę 13 dzień miesiąca, kiedy modlimy się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie dzieci i młodzieży. Zapraszamy rodziców i dziadków, którzy chcą się modlić o przemianę serc i zwrócenie się do Boga i Kościoła swoich dzieci i wnuków, ale też wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiej młodzieży i chcą się modlić w tej intencji. Imiona osób, których będziemy obejmować modlitwą możemy napisać na kartkach w kościele przed Mszą św., lub przesłać emailem na adres parafialny. Od g. 16.30 sakrament pokuty. O godz. 17.00 różaniec z modlitwami do bł. Honorata. O godz. 18.00 Msza św., a po niej błogosławieństwo relikwiami bł. Patrona. Od godz. 17.00 będzie transmisja na facebooku i youtube.
  • Schola parafialna będzie rozprowadzała faworki za tydzień w ostatnią niedzielę karnawału. Po każdej Mszy św. przy wyjściu będziemy mogli nabyć przygotowane własnoręcznie wypieki i w ten sposób wesprzeć fundusz i działalność scholii.
  • Dziękujemy rodzicom dzieci klas III za rozebranie szopki i uprzątnięcie choinek i świątecznego wystroju kościoła. Szczególnie dziękujemy p. Zbigniewowi Bąkowi za pomoc i koordynowanie pracy.
  • Są wolne intencje Mszy św. w tym tygodniu. Można zamówić w zakrystii lub kancelarii.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Żwirowej: 19A, 19B, 21A, 21 i Sasankowa cała. W tym tygodniu prosimy ul. Żwirowa: 23A, 23, 25, 27. W następnym ul. Jaśminowa.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  • Dzisiaj są artykuły o naszej parafii w tygodniku Idziemy i Niedziela związane głównie z inicjatywą modlitwy za młodzież, ale w tygodniku Idziemy jest trochę więcej informacji na temat, co dzieje się w parafii. Niedziela jest w cenie 6 zł.