OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2021.11.14

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Dziękujemy księdzu Błażejowi Węgrzynowi z archidiecezji warszawskiej za zastąpienie księdza proboszcza dzisiaj w naszej parafii w posłudze kapłańskiej: odprawienie Mszy św. i spowiedzi.
  • Z powodu choroby wszystkie spotkania z ks. Proboszczem w najbliższym czasie są odwołane: M.in. w poniedziałek 15.11 o g. 19.00 dla rodziców dzieci I Komunijnych oraz w czwartek 18.11 o g. 19.00 dla kandydatów do bierzmowania.
  • W niedzielę 21 listopada po Mszy św. o godz. 11.00 będzie w kościele konferencja dla rodziców pt.: „Jak przekazywać wartości dzieciom?”. Konferencję wygłosi p. Janusz Wardak, autor wykładów, warsztatów i artykułów poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu. Stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Wicedyrektor ds. wychowawczych szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” w Warszawie. Po konferencji będzie możliwość zadawania pytań. Dzieci będą miały w tym czasie opiekę w sali na plebanii.
  • Dzisiaj przeżywamy XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku ten dzień jest poświęcony mieszkańcom Libanu. Modlimy się za chrześcijan w tym kraju i przy wyjściu z kościoła możemy złożyć dar do puszki na pomoc dla mieszkańców Libanu. Możemy też wysłać SMS. Więcej informacji jest na plakacie w gablocie.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Parkowa: 5, 6, 7, 8, 9, 15. W tym tygodniu prosimy ul. Parkowa: 1, 2, 3, 4, ul. Nowa – cała, ul. Żwirowa 3. W następnym ul. Nadrzeczna: 1, 4, 5, 5a, 7, 9.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.