OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.06.26

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 • W tym tygodniu ostatnie nabożeństwa czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa.
 • Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w przeżyciu oktawy Bożego Ciała: brali udział w procesji, przynieśli kwiatki dla bielanek.
 • W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą tylko o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o g. 16.00. Od jutra i przez cały lipiec Msze św. w dni powszednie będą o godz. 17.00, a we wtorki o g. 8.00. W wyjątkowe dni będą o innych godzinach. Prosimy sprawdzić w gablocie lub internecie. W wakacje nie będzie też odwiedzin chorych.
 • Dziękujemy za zakończony rok szkolny, za wszystkie łaski i dary i prosimy o dobre i mądre wakacje.
 • W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Będzie drugi spowiednik. Msze św. o godz. 17.00 i 18.00.
 • W sobotę będzie nabożeństwo i Msza św. w intencji wynagradzającej ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Msza św. o g. 8.00, a później o 8.30 rozważanie i różaniec. soboty.pl
 • Za tydzień w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
 • Dzisiaj błogosławienie kierowców i pojazdów po każdej Mszy św. Jest taka akcja 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy jako wsparcie dla zakupu środków transportu dla misjonarzy. Złożone ofiary przekażemy na ten cel. Plakat w gablocie. Wyjeżdżamy autami przez parking na ulicę Orzeszkowej.
 • Z okazji Dnia Ojca Film „Nakręcony tata” jest wyświetlany w kinach od 10 czerwca 2022. Piękny, śmieszny i poruszający film o ojcostwie. Więcej na plakacie i stronie internetowej. Zabierzcie swoich tatusiów do kina.
 • Ogłaszamy zakończenie pandemii, wracamy do wyrażania wiary sprzed pandemii: woda święcona w kropielnicach, ucałowanie stuły przy spowiedzi, znak pokoju przez podanie ręki. Oczywiście szanujemy wrażliwość innych osób.
 • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Żwirowa: 23A, 23, 25, 27. W tym tygodniu prosimy ul. LAWENDOWA – cała. W następnym tygodniu ul. ORZESZKOWEJ – cała.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.