OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.07.03

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  • W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą tylko o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o g. 16.00. W lipcu Msze św. w dni powszednie będą o godz. 17.00, a we wtorki o g. 8.00. W wyjątkowe dni będą o innych godzinach. Prosimy sprawdzić w gablocie lub internecie.
  • W lipcu kancelaria parafialna będzie czynna przed Mszą św. w zakrystii.
  • W tym tygodniu przypada I środa, I czwartek miesiąca. I środa miesiąca jest szczególnym dniem modlitwy do św. Józefa, dlatego zapraszamy w najbliższą środę 6 lipca wszystkich, a szczególnie mężczyzn, aby u św. Józefa wypraszali dla siebie dobre wypełnianie swojego powołania życiowego, ale też prosili o rozeznanie powołania. Msza św. z modlitwami do św. Józefa o g. 17.00. W wakacje nie będzie spotkania mężczyzn. W czwartek Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne będą o godz. 17.00.
  • W sierpniu wyrusza z Warszawy na Jasną Górę kilka różnych pielgrzymek. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami tych pielgrzymek i dołączenia do nich. Plakaty są w gablocie.
  • Od 10 czerwca jest wyświetlany w kinach Film „Nakręcony tata”. Piękny, śmieszny i poruszający film o ojcostwie. Więcej na plakacie i stronie internetowej. Zachęcamy do wyjścia do kina. rafaelfilm.pl/nakrecony-tata/#o-filmie
  • Ogłaszamy zakończenie pandemii, wracamy do wyrażania wiary sprzed pandemii: woda święcona w kropielnicach, ucałowanie stuły przy spowiedzi, znak pokoju przez podanie ręki. Oczywiście szanujemy wrażliwość innych osób.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. LAWENDOWA – cała. W tym tygodniu prosimy ul. ORZESZKOWEJ – cała. W następnym tygodniu ul. Kwiatowa: 9, 13, 16, 24A, 24C, 26.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.