OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.07.10

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  • W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą tylko o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o g. 16.00. W lipcu Msze św. w dni powszednie będą o godz. 17.00, a we wtorki o g. 8.00. W wyjątkowe dni będą o innych godzinach. Prosimy sprawdzić w gablocie lub w internecie.
  • W lipcu kancelaria parafialna będzie czynna przed Mszą św. w zakrystii.
  • Osoby, które chcą pomóc w przygotowaniu wieńca na Festyn parafialny połączony z dożynkami 28 sierpnia zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę 13 lipca na godz. 20.00 do Klubu Wrzosowianek. Pomoc może polegać na dostarczeniu materiałów lub pracy przy przygotowaniu wieńca.
  • W tym tygodniu przypada w środę 13 dzień miesiąca, kiedy modlimy się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie zagubionych w wierze. Od g. 16.30 sakrament pokuty. O godz. 17.00 różaniec z modlitwami do bł. Honorata. O godz. 18.00 Msza św., a po niej błogosławieństwo relikwiami bł. Patrona. Od godz. 17.00 będzie transmisja na youtube: youtube.com/channel/UCRsaJ1qmTi09qj9P3BGm-Yw/featured.
  • Siostry Karmelitanki z Osin koło Mińska Maz. zapraszają na TRIDUUM przed Uroczystością NMP z Góry Karmel i przygotowanie do przyjęcia szkaplerza. Tegoroczne triduum poprowadzi ojciec Józef Tracz, karmelita bosy z Poznania. W dniach 13, 14, 15 lipca (środa – piątek) o godz. 18:00 – Eucharystia z homilią o Maryi. W sobotę, 16 lipca, w Uroczystość NMP z Góry Karmel – uroczysta Msza święta o godz. 18.00. Tego dnia będzie możliwość przyjęcia szkaplerza. Więcej tutaj: karmel-noweosiny.pl/index.html
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. ORZESZKOWEJ – cała. W tym tygodniu prosimy ul. Kwiatowa: 9, 13, 16, 24A, 24C, 26. W następnym tygodniu ul. Kwiatowa: 13B, 15, 28, 32, 34. Prosimy o podlewanie kwiatów w ciągu tygodnia.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.