OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.10.02

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych będzie w poniedziałek 3 października o g. 19.00.
 • Poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom klasy III będzie za tydzień 9 października na Mszy św. o g. 11.00.
 • Kandydatów do bierzmowania z rodzicami zapraszam na spotkanie za tydzień 9 października po Mszy św. o g. 16, czyli około g. 17.15.
 • Od soboty 1 października rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie nabożeństwo będzie o godz. 17.30, z wyjątkiem wtorku, kiedy nabożeństwo będzie o godz. 7.30. W niedziele nabożeństwo będzie o g. 16.00, a po nim Msza św. Dzieci zapraszam na różaniec w środy i piątki. Będą rozdawane karteczki do wklejenia. Proszę grupy parafialne o prowadzenie różańca. Odmawiajmy różaniec w naszch rodzinach.
 • Odpust parafialny ku czci patrona parafii bł. Honorata Koźmińskiego w niedzielę po 13 października, a więc 16 października.
 • 40 godzinne nabożeństwo przygotowujące do odpustu rozpocznie się w czwartek o g. 18.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do soboty do g. 21.00. W piątek i sobotę będzie jeszcze Msza św. o g. 10.00 i 18.00.
 • W tym tygodniu przypada I środa, I czwartek, I piątek miesiąca. Zapraszamy w najbliższą środę 5 października wszystkich, a szczególnie mężczyzn, aby u św. Józefa wypraszali dla siebie dobre wypełnianie swojego powołania życiowego, ale też prosili o rozeznanie powołania. Msza św. z modlitwami do św. Józefa o g. 18.00.W czwartek Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne będą o godz. 18.00. W piątek odwiedziny chorych w domach od g. 9.00. Proszę, aby zgłaszać chorych w zakrystii lub kancelarii. Spowiedź od godz. 16.30. Będzie drugi spowiednik. Msze św. o godz. 17.00 i 18.00.
 • Zamawianie intencji na 2023 rok od 3 października (poniedziałek) od g. 7.00 w kancelarii. Każda rodzina może zamówić tylko 1 intencje na niedzielę, a więcej na dzień powszedni.
 • Są wyłożone kartki do podania imion naszych bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej. Kartki przynosimy do zakrystii lub kancelarii. Proszę, aby na kartkach z wypominkami dopisywać, czy są to roczne, czy jednorazowe.
 • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom św. Faustyny w Ostrówku.
 • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Piastowska: 11, 12, 13, 14. W tym tygodniu prosimy ul. Piastowska: 15, 17, 18, 19, 23, 35. W następnym tygodniu ul. Piastowska: 34, 39, 45, 46 i ul. Cicha. Prosimy o podlewanie kwiatów w kościele.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Specjalne wydanie Gościa Niedzielnego o Miłosierdziu Bożym i objawieniach Jezusa siostrze Faustynie. Cena 12 zł.