OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.05.14

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

  • Bardzo serdecznie dziękujemy o. Grzegorzowi Owsianko z Niepokalanowa odpowiedzialnemu za Rycerstwo Niepokalanej za posługę dzisiaj w naszej parafii w zastępstwie ks. proboszcza.
  • Nabożeństwa majowe są w naszym kościele w dni powszednie i w niedziele przed Mszą św. W dni powszednie (oprócz wtorków) o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00. W środy i soboty majówka będzie przy kapliczce na placu przy kościele, a w pozostałe dni w kościele.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium duchowne.
  • 22 maja w poniedziałek o godz. 18.00 ks. Bp Jacek Grzybowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Zapraszamy na tę uroczystość rodziny i bliskich kandydatów, ale też wszystkich parafian. Obecność biskupa w parafii jest doświadczeniem pełni wspólnoty Kościoła, dlatego jest to wydarzenie dla całej parafii.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Wspólna: 16, 18, 20, 22, 26, 28. W tym tygodniu prosimy ul. Wspólna: 17, 29, 31, 33, 37, 39A. W następnym tygodniu ul. Wspólna: 30, 30A, 30B, 30C, 32.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.