OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.09.24

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 • W kościele są do nabycia broszury i książki o życiu rodziny Ulmów: Wiktorii, Józefa i ich siódemki dzieci w tym jedno nienarodzone beatyfikowanej 10 września tego roku oraz za darmo obrazki z modlitwą.
 • Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i I Komunii św. i ich rodziców dzisiaj w niedzielę 24 września o godz. 11.00, a spotkanie dla rodziców 25 września o g. 19.00 w kościele.
 • Szkoła w Rudzie zaprasza na X Wielką Galę Ziemniaczaną 24 września o g. 14.00 na terenie szkoły.
 • Zapraszamy bielanki na spotkanie, które prowadzi p. Renata Bandych w najbliższą sobotę 30 września o godz. 10.00 w salce na plebanii.
 • Za tydzień w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. Zapraszamy służbę liturgiczną i bielanki. Po Mszy św. o godz. 16.00 (około g. 17.15) będziemy mogli obejrzeć w kościele film: „Ulmowie. Błogosławiona rodzina.”.
 • Spotkanie grupy liturgicznej za tydzień po Mszy św. o g. 11.00.
 • Poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych będzie za tydzień na Mszy św. o g. 11.00. Zapraszamy szczególnie uczniów klasy I, ale również wszystkich pozostałych.
 • Od przyszłej niedzieli 1 października rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie nabożeństwo będzie o godz. 17.30, z wyjątkiem wtorku, kiedy nabożeństwo będzie o godz. 7.30. W niedziele nabożeństwo będzie o g. 16.00, a po nim Msza św. Dzieci zapraszam na różaniec w poniedziałki, środy i piątki. Będą rozdawane karteczki do wklejenia związane z życiem bł. Rodziny Ulmów. Proszę grupy parafialne o prowadzenie różańca – plan będzie podany za tydzień.
 • Zamawianie intencji na 2024 rok od 2 października (poniedziałek) od g. 7.00 w kancelarii. Każda rodzina może zamówić tylko 1 intencje na niedzielę, a więcej na dzień powszedni.
 • W dniach 20-29 września kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 18.30-19.30, ponieważ ks. proboszcz będzie zastępował księdza w Choszczówce.
 • Ofiary zbierane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na nowe schody przy kościele. Będzie taka taca „inwestycyjna” raz w miesiącu. Można też składać ofiary kwartalne w kopercie na tacę. Może będzie też zbiórka przez sołtysów w październiku. Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary.
 • Pielgrzymka do Medjugorie organizowana przez parafię Mistów. Plakat w gablocie.
 • W minionym tygodniu kościół sprzątali: ul. Wrzosowa: 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 23. W tym tygodniu prosimy ul. Wrzosowa: 24, 24A, 25, 26, 27, 28, 29. W następnym tygodniu ul. Wrzosowa: 30, 31, 32A, 34, 34A i B, 35, 36, 38.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.