OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.11.12

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Jutro przypada 13 dzień miesiąca, kiedy modlimy się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie dzieci i młodzieży. Zapraszamy rodziców i dziadków, którzy chcą się modlić o przemianę serc i zwrócenie się do Boga i Kościoła swoich dzieci i wnuków, ale też wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiej młodzieży. Imiona osób, których będziemy obejmować modlitwą możemy napisać na kartkach w kościele przed Mszą św., lub przesłać emailem na adres parafialny. Od g. 16.30 sakrament pokuty. O godz. 17.00 różaniec z modlitwami do bł. Honorata. O godz. 18.00 Msza św., a po niej błogosławieństwo relikwiami bł. Patrona. Od godz. 17.00 będzie transmisja na youtube: youtube.com/channel/UCRsaJ1qmTi09qj9P3BGm-Yw/featured.
  • Msza św. i spotkanie dla zapisanych kandydatów do bierzmowania i rodziców w niedzielę 19 listopada o g. 16.00.
  • Dzisiaj przeżywamy dzień solidarności z Kościołem prześladowanym, czyli modlitwy i wsparcia materialnego dla katolików prześladowanych na świecie. Z tej racji zbiórka do puszek w tym roku na pomoc katolikom na Bliskim Wschodzie.
  • Za tydzień taca inwestycyjna. Planowana jest wymiana okien zewnętrznych, na nowe z witrażami i nowa elewacja kościoła.
  • W minionym tygodniu kościół sprzątali: ul. Żwirowa: 9, 11, 11A, 13, 15. W tym tygodniu prosimy ul. Żwirowa: 19B, 21, 21A, 21C. W następnym tygodniu ul. Żwirowa: 23A, 23, 25, 27.
  • Znaleziony różaniec jest do odebrania w zakrystii.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.