XI NIEDZIELA ZWYKŁA
- Bardzo serdecznie dziękujemy o. Romanowi Haronska z Instytutu Ojców Szensztackich i ks. Jackowi Kołakowi za posługę dzisiaj w naszej parafii w zastępstwie ks. proboszcza.
- Nabożeństwa czerwcowe ze śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa w dni powszednie o g. 18.00 (z wyjątkiem wtorku), a w niedziele o g. 16.00, a następnie Msza św.
- Ks. proboszcz dziękuje wszystkim uczestnikom Oktawy za piękne uczczenie Jezusa w Eucharystii.
- Przedstawiciele parafii są z ks. proboszczem na pielgrzymce po relikwie św. Faustyny.
- Uroczystego wprowadzenia relikwii św. Faustyny do naszego kościoła dokona ks. Robert Wielądek, kapłan naszej diecezji, misjonarz Miłosierdzia i krajowy duszpasterz rodzin w niedzielę 21 czerwca na Mszy Św. o g. 9.00.
- Ostatnie przed wakacjami obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek 18 czerwca o g. 19.00.
- Od następnej niedzieli przy ołtarzu Matki Bożej będzie puszka na intencje, które chcemy powierzyć modlitwie pielgrzymów rowerowych do Częstochowy. Pielgrzymi będą zanosić je do Maryi podczas drogi i w sanktuarium na Jasnej Górze oraz w tych intencjach będzie tam odprawiona Msza św.
- Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Elżbieta i Ewa Zych, Dorota i Jan Sobotka, Jolanta Ładno.
- W minionym tygodniu kościół sprzątali ul. Wrzosowa: 50, 52, 59, 61, 63, 65, 67, 69, w tym tygodniu ul. Żwirowa 4A, 5C, 5, 7, 8, Kwiatowa 51, w kolejnym ul. Żwirowa: 9, 11, 11A, 13, 15.
- Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
