Ogłoszenia II Niedziela Adwentu

 

  Zachęcam do uczestnictwa w roratach – mszach ku czci Niepokalanej o godz. 7.00 – w poniedziałki ; środy ; soboty. Jutro wyjątkowo w poniedziałek roraty o 17.00 .W piątek msza wyjątkowo o 17.00.W najbliższe dni zarówno rano jak i wieczorem są wolne intencje mszy świętych. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

– W zakrystii możemy nabyć opłatek na stół wigilijny. Ofiary które składamy za opłatki przeznaczone są na zakup nowych ławek do prezbiterium , które zostały zamówione.

– Dziś u Sióstr z Caritasu możemy nabyć świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom a także stroiki i sianko , które zostało pobłogosławione  .

–  Przypominam i zapraszam – 17 XII w niedzielę o godz. 13.30 z parkingu wyruszymy  do naszego Seminarium. Klerycy zapraszają na musical “Wielka wyprawa ” . Zapisy w zakrystii – zapraszam dorosłych , młodzież , dzieci . pozostało 15 miejsc a autokarze- koszt autokaru 15 zł.

-O świątynię w tym tygodniu zadbały: Agnieszka Suchożebrska – Wójcik, Monika Amelia Trąbińska, Agnieszka Cacko , Renata Chrzanowska, Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy z Wrzosowej 51, 44, 53, 46, 48. W przyszłym z Wrzosowej 57, 50, 59, 52, 61.

– Rodzinom z Chrośli -północ dziękujemy za ofiary przekazane  P. Alicji Bakule na inwestycje i P. Alicji .Dziękujemy za złożone ofiary . Rodziny które były nieobecne podczas zbiórki mogą złożyć ofiary w kopertach.

– Zachęcam do lektury tygodników: Idziemy  i Gościa w którym- o pomocy Polski uchodźcom syryjskim na granicy libańsko- syryjskiej. W tygodniku Idziemy

 

 

 

 

 

 

Dzień          Intencje                 12-18 grudnia

 

   12 XII /wt/   10.00  w pewnej intencji

12.00 wolna

17.00 +Aleksandra Woźnicę

19.00 + rocznicę śmierci Stanisława Chłopika

   13 XII /śr/

 

 7.00  + Aleksandra Mariannę Woźniców
  14 XII /czw/  18.00   + Sergiusza Stanisławę Zbigniewa Jolantę Chodniewicz
  15 XII / pt 17.00  + Krzysztofa Wicika
  16 XII /sb/  7.00 wolna
  17 XII /ndz/ 9.00  +Tadeusza Stanisława Aleksandra Anielę Miros Wandę Stanisława Pietrzkiewicz

11.00  za Parafian

16.00 +  Anielę Jana Jaszczyk

   18 XII /pon/   7.00 + w 7 rocznicę śmierci Eugeniusza oraz Zofię Wójcik