Ogłoszenia XXXIII Niedziela Zwykła

– Za tydzień Urocz. Chrystusa Króla Wszechświata kończymy rok liturgiczny..Po mszy o 11.00 wystawienie. Najśw. Sakramentu,Litania do Najświętszego. Serca Jezusa i Akt oddania –za uczestnictwo możemy uzyskać odpust zupełny.

– W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc odbudowę Katedry w Sosnowcu .która niedawno spłonęła.

-Jutro w poniedziałek o 18.40 spotkanie kandydatek do bierzmowania. W sobotę o 10.00 I grupa kandydatów ;o 11.30 II grupa kandydatów

-We wtorek o 16.30 próba scholi-bardzo serdecznie zapraszamy dziewczynki również młodsze niż III klasa do chwalenia Boga śpiewem.

-W związku z tym że 23 XI rodzice III klas będą zajęci w szkole –spotkanie rodziców odbędzie się 30 XI o g.17.00 –

– W najbliższym tygodniu i w następnych są wolne intencje także w Adwencie na roratach i w rekolekcje które się rozpoczną od III Niedzieli Adwentu .Przypominam że intencje zamówione  i wolne   można sprawdzać na stronie internetowej Parafii w kalendarzu. Dni tygodnia wyświetlane na szaro oznaczają intencje wolne – zaś na niebiesko zajęte. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

– W tygodniu przypadają wspomnienia: w pon. św. Elżbiety Węgierskiej ;wt. Bł. Kaaroliny Kózkówny; śr. św. Rafała Kalinowskiego ; pt. Ofiarowania N. M.Panny ; Sb. Św. Cecylii

– Zaproszenie dla kółek różańcowych -29 XI będzie miało miejsce zakończenie Jerycha różańcowego w Konkatedrze na Kamionku. Zapisy u P. Zofii Dróżdż.

– Tak jak w ubiegłym roku w I niedzielę Adwentu zostaną pobłogosławione opłatki. Dlatego od dziś proszę  o zgłaszanie się osób z poszczególnych ulic ,które chciałyby pomóc w ich zaniesieniu do naszych domów.

– Zachęcamy do lektury tygodników : Gościa Niedzielnego i Idziemy

– Świątynię do liturgii przygotowały: Barbara Wicik Agnieszka Chawerczuk Anna Pióro Katarzyna Gańko .Za sprzątanie i ofiarę na kwiaty dziękujemy.