Warto posłuchać

Konferencja ks. Krzysztofa Wonsa SDS, wygłoszona 22 maja 2021 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach podczas czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego: “Kościół Pięćdziesiątnicy”.
—————————————————————————————-
Homilia ks. Krzysztofa Wonsa SDS, z czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w nocy z 22 na 23 maja 2021 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Czego tzw. seksedukatorki chcą uczyć dzieci w szkole:

——————————————————————————————

Ciekawy komentarz do filmu Sekielskiego.

Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła:

Informacja dla rodziców i nauczycieli, dlaczego Karta LGBT i związane z nią zajęcia edukacyjne w szkołach będą tak naprawdę deprawacją dzieci. Co naprawdę zagraża dzieciom i jak możemy je obronić przed deprawacją?

Stanowisko biskupów warszawskich w sprawie tzw. „Deklaracji LGBT+”: www.diecezja.waw.pl

Dokumentacja całego wywiadu Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak w Kuratorium Oświaty w Krakowie:

Rozmowa z p. Grzegorzem Strzemeckim z Inicjatywy Stop seksualizacji naszych dzieci:
www.tv-trwam.pl

Rozmowa z Panią Magdaleną Korzekwą-Kaliszuk, nt. Tęczowa rewolucja kontra katolickie wychowanie:
www.tv-trwam.pl