OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.01.15

II NIEDZIELA ZWYKŁA

• Wyznaczona na jutro w poniedziałek 16 stycznia kolęda nie odbędzie się z ważnych powodów. Ta kolęda będzie w nowym terminie 24 stycznia we wtorek. Bardzo przepraszam za tę zmianę.
  • Msze św. w dni powszednie podczas kolędy w styczniu będą rano o godz. 7.00. Wyjątkowo w niektóre dni będą wieczorem o godz. 18.00. Proszę sprawdzać na bieżąco na rozpisce na tablicy ogłoszeń lub w internecie.
  • Spotkanie świąteczno-opłatkowe osób adorujących Najświętszy Sakrament stale i sporadycznie oraz grupy liturgicznej będzie w niedzielę 15 stycznia po Mszy św. o godz. 16.00 w Sali na plebanii.
  • W najbliższy piątek 20 stycznia przypada 5 rocznica ingresu Pasterza diecezji biskupa Romualda Kamińskiego. Będziemy tego dnia szczególnie modlić się za Ks. Biskupa.
  • W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  • Jutro 16 stycznia Msza św. o g. 7.00 będzie odprawiona za śp. Ks. Wojciecha Makowskiego, proboszcza naszej parafii w 6 rocz. śm.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Spacerowa: 2a, 2, 4, 8, 10, 12, 18, 20. W tym tygodniu prosimy ul. Spacerowa: 26, 30, 32 (A, B, C), 34 (A, B, C, D, E, F), 36, 42. W następnym tygodniu ul. Strażacka, Spokojna, Szkolna 46A, 44, 40E
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny. Anioł Stróż – 9 zł, a Różaniec – 8 zł. Proszę sprawdzić aktualną cenę.
  • Wizyta duszpasterska – kolęda. Ks. Proboszcz dziękuje rodzinom, które w minionym tygodniu odwiedził z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, życzliwość, rozmowę i złożone ofiary na potrzeby parafii.