Warto posłuchać

Możliwość wysłuchania audiobooka: Jan Dobraczyński, Cień Ojca, piękna opowieść o św. Józefie: www.youtube.com/watch?v=o19s0zbP1II:

Piękna konferencja o Adoracji Najświętszego Sakramentu ks. Krzysztofa Grzywocza:

Czego tzw. seksedukatorki chcą uczyć dzieci w szkole:

——————————————————————————————

Ciekawy komentarz do filmu Sekielskiego.

Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła:

Informacja dla rodziców i nauczycieli, dlaczego Karta LGBT i związane z nią zajęcia edukacyjne w szkołach będą tak naprawdę deprawacją dzieci. Co naprawdę zagraża dzieciom i jak możemy je obronić przed deprawacją?

Stanowisko biskupów warszawskich w sprawie tzw. „Deklaracji LGBT+”: www.diecezja.waw.pl

Dokumentacja całego wywiadu Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak w Kuratorium Oświaty w Krakowie:

Rozmowa z p. Grzegorzem Strzemeckim z Inicjatywy Stop seksualizacji naszych dzieci:
www.tv-trwam.pl

Rozmowa z Panią Magdaleną Korzekwą-Kaliszuk, nt. Tęczowa rewolucja kontra katolickie wychowanie:
www.tv-trwam.pl