Bielanki

Zapraszamy bielanki na procesje Eucharystyczne podczas oktawy Bożego Ciała. Do czwartku 27 czerwca każdego dnia oktawy będzie Msza św. o godz. 18.00, po niej nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

Najbliższe spotkanie formacyjno-integracyjne bielanek będzie w sobotę 6 lipca o godz. 11.00.

ZAPRASZAMY!

Bielanki to dziewczynki, które bardzo kochają Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Tę swoją miłość i uwielbienie wyrażają sypiąc przed Jezusem kwiatki podczas procesji.

Starsze bielanki niosą poduszki z szarfami.

Najważniejsze święta w czasie których uczestniczymy w procesji to Wielkanoc z procesją rezurekcyjną i Boże Ciało.

Bielanki biorą udział w procesjach z Najświętszym Sakramentem w każdą I-szą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00.

Spotkania i próby dla bielanek odbywają się w sobotę poprzedzającą I niedzielę miesiąca o godz. 11.00.

ZAPRASZAMY.