Wspieram

05-311 Dębe Wielkie
tel. 25 – 757 71 06

Nr. rach. 13922600050002300020000010

Bez zgody darczyńcy nie mogę podziękować w ogłoszeniach parafialnych za dokonane wpłaty. Jeżeli ktoś nie ma przeszkód, aby wymienić jego imię i nazwisko w ogłoszeniach, to proszę o przesłanie maila z wyrażeniem zgody i podaniem danych do ogłoszeń: imię, nazwisko, ewentualnie adres. Zamiast maila, można w tytule przelewu napisać: wyrażam zgodę.

Aktualnie parafia spłaca pożyczkę na zamontowanie pomp ciepła w kościele i na plebanii.

28 marca 2019 r. został zamontowany nowy system do wyświetlania tekstów pieśni z możliwością wyświetlania filmów i prezentacji w kościele. Koszt 12 tyś. zł. Jedna rodzina złożyła pewną kwotę na ten cel. Nie pokryło to jednak całości kosztów. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby się dołączyć do ufundowania tego sprzętu to zapraszam.

Za każdą wpłatę składamy serdeczne Bóg zapłać i modlimy się za ofiarodawców w każdy czwartek podczas nowenny do patrona parafii bł. Honorata Koźmińskiego.