Ogłoszenia 12 lipca 2015 XV Niedziela Zwykła

We wtorek przypada dzień imienin naszego Bpa Ordynariusza – pamiętajmy  o nim  w modlitwie.

– Zachęcamy do lektury tygodników: Gościu- o tym dlaczego posłowie katolicy popierając ustawę “in vitro” popełnili grzech . Jakie są dla nich konsekwencje oraz jaka jest dla nich droga powrotu do Kościoła.: W Idziemy-Refleksje ks. Marka Dziewieckiego : Narzeczeństwo :między zakochaniem a małżeństwem.

– Od dziś można się zapisywać na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Zapisy u ks. Proboszcza – w zakrystii -po mszach świętych. Aby to uczynić  należy podać swoje dane oraz przekazać 100 zł -wpisowego. Zapraszamy. Dziś zapraszamy na przejażdżkę o godzinie 16.00.

–  Świątynię do liturgii przygotowały: Elżbieta Woźnica, Natalia Woźnica , Lidia Dróżdż,Elżbieta Wójcik. Za sprzątanie , ułożenie kwiatów i ofiarę dziękujemy.