Ogłoszenia 12 marca II Niedziela Wielkiego Postu

– W przyszłym tygodniu i w rekolekcje są wolne intencje mszalne. Msze święte jutro i we wtorek o 16.30 – przepraszam za tę zmianę rodziny , które zamówiły intencje .

– W okresie wielkiego postu nabożeństwa pasyjne : w niedziele – gorzkie żale . W piątki nabożeństwa drogi krzyżowej ;o 16.30  dzieci ; 17.15 dorośli . W przyszłą niedzielę po mszy świętej o 11.00 spotkanie informacyjne dla mężczyzn , młodzieńców , którzy chcieliby wziąć udział 31 marca w ekstremalnej  drodze krzyżowej organizowanej  przez parafię Narodzenia Maryi w Mińsku . Przy krzyżu adoracji możemy składać ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

– Zaproszenie na pielgrzymkę po relikwie- zapraszam młodzież – w tym kandydatów do bierzmowania na pielgrzymkę do Sanktuarium Bł. Karoliny Kózki w Zabawie , która się odbędzie 22 kwietnia – w sobotę. Zapisy u mnie .Koszt 20 zł.

– Zapraszamy do udziału w drugiej rowerowej pielgrzymce z naszej parafii na Jasną Górę w dn.11-14 sierpnia . Trasa łatwiejsza niż w ubiegłym roku . Zapisy z zaliczką 100 zł.-Zbigniew Bąk 605208278 – do niedzieli 2 kwietnia. Trzy wartości mogą stać się naszym udziałem: zbliżenie  się do Boga poprzez wspólną  modlitwę  ; ruch a więc zdrowie; delektowanie się pięknym polskim krajobrazem.

– Zachęcam do podjęcia dzieł caritas  a więc jałmużny wielkopostnej a także przekazania 1% przy rozliczeniach . Ze stolika za ławkami możemy wziąć skarbonki na jałmużnę oraz ulotki informujące jak przekazać 1%.

– Dziękujemy za ofiary na inwestycje.  W prezbiterium zostało poprawione oświetlenie -dziękujemy P. Leszkowi Płochockiemu  i   P. Zbigniewowi Bąkowi , który pomógł w tej pracy.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Helena Kowalczyk Ewa Jackiewicz Katarzyna Jackiewicz Iwona Jackiewicz. W tym tygodniu prosimy z ul. Wspólnej: 97 99 105 98 109. W przyszłym z ul. Wspólnej :113 B 113 115 117.

Za tydzień zbiórka  do puszek na dzieło misyjne kościoła Ad Gentes

– Zachęcam do nabycia tygodników : Gościa i Idziemy.