Ogłoszenia 22 maja Niedziela Trójcy Przenajświętszej

-. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze o 8.00 i 11.00 . Po mszy o 11.00 wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy, by wyznać wiarę w Syna Bożego ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Za udział w śpiewie hymnu “Przed tak wielkim sakramentem” można uzyskać odpust zupełny. Wszyscy czujmy się zaproszeni -dzieci komunijne, rocznicowe ,  młodzież – kandydaci od bierzmowania, ministranci , dziewczynki sypiące kwiaty, strażacy , stowarzyszenie Wrzosowianie, dorośli. We wtorek o 17.00 mszy próba bielanek -dziewczynek starszych niosących poduszki, dziewczynek młodszych sypiących kwiaty . P. Pawłowi Woźnicy z rodziną dziękujemy za upranie chorągwi i serc procesyjnych. Udekorujmy nasze domostwa przy trasie procesji. Chciałbym ,aby procesja tegoroczna była prawdziwym hołdem oddanym Chrystusowi w rocznicę chrztu polski. W Boże Ciało przed kościołem  na tablicy będzie narysowany schemat procesji – proszę o zapoznanie się z nim przed wejściem do świątyni. Proszę wszystkich o godny strój na procesję.

– W przyszły wtorek o 19.00 spotkanie młodzieży , która zapisała się , by uczestniczyć w spotkaniu młodych z Papieżem w Krakowie.

W Boże Ciało jesteśmy zaproszeni na wieczór  uwielbienia Pana przy parafii w Gliniance. Początek o 16.00.

– W sobotę o 16.00 spotkanie ministrantów i lektorów.

– Za tydzień po mszy o 11.00 wymiana tajemnic i modlitwa różańcowa.

– Świątynię do liturgii przygotowały mamy dzieci rocznicowych. Bardzo dziękujemy. Dziękujemy   im również  za opielenie kwietnika przy parkingu. Tatusiom za pielęgnację zieleni na terenie przykościelnym.

– Zachęcam do lektury tygodników: W Idziemy-Dlaczego hostie krwawią? po ostatnich cudach eucharystycznych w Polsce -na to pytanie stara się odpowiedzieć Abp Górzyński; W Gościu-o tym ,że zwyczajna nauczycielka ze Szczecina też może być mistyczką.

-Przed świątynią możemy  wspomóc operację oka trzyletniej Anielki Płochockiej.

Dzień    Intencje  24 – 30 maja

24 V /wt/ 18.00  +  Feliksę Franciszka Woźnica
    25 V /śr/

18.00 + Beatę Czarnogórską