Ogłoszenia 25 września 2016 XXVI Niedziela Zwykła

– Jutro w  poniedziałek o 19.00 spotkanie kandydatek do bierzmowania ; w środę o 19.00 kandydatów .

– We  wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej- zapraszam.

-W  sobotę rozpoczynamy październik- miesiąc różańca. W dni powszednie nabożeństwa o 17.00-msze zaraz po różańcu czyli ok.17.30- w niedziele różaniec o 16.00.Na tablicy ogłoszeń plan nabożeństw – ich prowadzących  i intencji. Dzieci prowadzą we wtorki i czwartki. Proszę o przygotowanie krótkich rozważań  tajemnic. Zachęcamy do modlitwy różańcowej –nie bądźmy głusi na pragnienie Maryi ,która tak bardzo prosi o tę modlitwę  . Za odmówienie jednej części różańca w kościele ,a także w rodzinie można uzyskać odpust  zupełny

– W sobotę o 16.00 obowiązkowa zbiórka ministrantów – będziemy ćwiczyć pełną asystę mszalną.

– W sobotę o 16.30 msza w intencjach pielgrzymów do Gniezna Poznania

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po mszy świętej o 11,00 nabożeństwo adoracyjne – jeśli pogoda pozwoli będzie procesja. W tym dniu chcemy uczcić naszych aniołów stróżów , dlatego po mszy świętej nasza schola zaśpiewa kilka pieści na ich cześć . Następnie dzieci ,które przygotują anielski strój i zadeklarowały swe uczestnictwo  przejadą do domu kultury w Chrośli ,by wziąć udział w  anielskiej zabawie  – zapraszamy..

– Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na inwestycje.

– Świątynię do liturgii przygotowały :Urszula Grażyna Zając . Dziękujemy za ułożenie kwiatów i ofiarę.

Dzień    Intencje   27 września -3 października

27 IX /wt/ 18.00  +  Andrzeja Jarosława Lejman w 2 rocznicę śmierci
    28 IX /śr/

18.00   +  Andrzeja Woźnicę /od uczestników pogrzebu/