Ogłoszenia 31 grudnia 2017 Niedziela Świętej Rodziny

– Dziś na wszystkich mszach modlimy się za rodziny i na każdej możliwość odnowienia przymierza małżeńskiego. Po mszy o 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne za łaski w 2017 roku.

– 1 stycznia święto Bożej Rodzicielki msze tak jak w niedzielę.

– W tym tygodniu i następnym msze o godz. 7.00 . Po 14 stycznia msze po południu są wolne intencje.

– W pierwszy piątek przed południem odwiedzę chorych . Od 17.30 możliwość spowiedzi. Po mszy świętej  adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie do 21.00.

– W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – porządek mszy niedzielny. Przed mszą można będzie nabyć kadzidło i kredę przygotowaną przez ministrantów – ofiary przeznaczone są na dofinansowanie wyjazdu ministrantów i scholanek na zimowisko.

– 6 stycznia w Trzech Króli po mszy świętej o 16.00 zapraszamy do kościoła na projekcję jasełek jakie cztery lata temu przygotowali rodzice scholanek i ministrantów. Zaraz po jasełkach odtworzonych przy pomocy rzutnika spotkanie opłatkowe schol i ministrantów na plebanii. Zapraszamy.

– Za tydzień  pierwsza niedziela miesiąca -po mszy nabożeństwo adoracyjne i procesja po świątyni . Zapraszam dziewczynki ubrane na biało  do asysty procesyjnej. Na tej mszy świętej również zawiązanie i błogosławieństwo X koła różańcowego i błogosławieństwo. Zapraszam też mężczyzn , którzy zgłosili chęć tworzenia drużyny męskiej różańca

– Za tydzień na mszy o 16.00 poświęcenie książeczek dzieciom z III klasy. Proszę rodziców o przygotowanie liturgii :czytań , psalmu , modlitwę wiernych, procesja z darami. Po mszy nabożeństwo przy żłóbku – proszę o zgłaszanie dzieci , rodzin śpiewających kolędy.

Kolęda: 2 I wt. od 15.00 ul. Spacerowa i ul. Jesienna                                                                                                                                    3 I śr. od 14.00 ul. Nadrzeczna i ul. Starzeńskiego od sklepu do nr. 61 i 56                                                                                                                                                4 I czw. od 15.00 ul. Starzeńskiego do nr. 28 i 29.                                                                                                                                               8 I od 15.00 ul. Starzeńskiego od numerów większych do nr 1 i ul. Zaciszna

– .W tym tygodniu  do troski o świątynię zapraszamy rodziny z ul . Orzeszkowej . W przyszłym z ul. Kwiatowej numery 16 ,9,24, 24c ,26 c.

– Zachęcam do lektury tygodników :Idziemy i Gościa

Dzień          Intencje                  2-8 stycznia