OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.11.24

XXXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

• Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Piotrowi Markiszowi, prefektowi w Seminarium Duchownym archidiecezji warszawskiej za pomoc dzisiaj w naszej parafii w zastępstwie księdza proboszcza.
  • Film NIEPLANOWANE będzie wyświetlony w Kinie Muza w Mińsku Maz. dzisiaj o godz. 13.00.
  • W tym tygodniu w ostatni czwartek miesiąca będzie tak jak zawsze nabożeństwo pokutne z możliwością przystąpienia do sakramentu pokuty o godz. 18.45, czyli po wieczornej Mszy św. Od godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Za tydzień w I niedzielę miesiąca będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.00 i procesja wewnątrz kościoła.
  • Zapraszamy bielanki na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 11.00.
  • Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Msze św. roratnie będą od poniedziałku do piątku o godz. 6.45, a w sobotę o godz. 8.00.
  • Rekolekcje adwentowe będą w dniach 8 – 10 grudnia.
  • W zakrystii jest do kupienia książka Ks. Kard. Roberta Saraha w cenie 32 zł.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Wspólnej: 18, 20, 22, 26, 28 (przeczytać imiona i nazwiska z zeszytu). W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Wspólnej: 30, 30A, 30B, 30C, 32. W następnym tygodniu ul. Wspólna: 42, 44, 46A, 54, 56.

Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.