OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2020.03.08

  • Bardzo serdecznie dziękujemy ( g. 9 i 11: ks. Piotrowi Kowalczykowi; g. 16: ks. Grzegorzowi Borysiakowi) za pomoc dzisiaj w naszej parafii w zastępstwie ks. proboszcza, który uczestniczy w swoich rekolekcjach.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przeżycie rekolekcji wielkopostnych.
  • W Wielkim Poście nabożeństwa w naszym kościele: Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.15, Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 16.00. Najbliższą drogę krzyżową będą prowadzić pielgrzymi rowerowi.
  • Przypominamy, że spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie jutro w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
  • Spotkanie dla dzieci adorujących Najświętszy Sakrament będzie w najbliższy czwartek, 12 marca (II-gi czwartek miesiąca) o godz. 18.45 w salce na plebanii. Po spotkaniu będzie adoracja w kościele. Zapraszamy te dzieci, które przychodziły już na te spotkania, jak i wszystkie chętne.
  • Odwiedziny chorych w domach będą w najbliższy piątek 13 marca o godz. 9.00.
  • Od następnej niedzieli będzie można nabywać świece Caritas i inne wyroby z przeznaczeniem ofiar na pomoc potrzebującym.
  • W Wielkim Poście Msze św. w soboty będą o godz. 7.00 z powodu spowiedzi w sąsiednich parafiach.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Starzeńskiego ( imiona i nazwiska przeczytać z zeszytu). W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Starzeńskiego: 26, 26A, 25, 28, 29. W następnym tygodniu: ul. Starzeńskiego: 30, 32, 33, 34, 37.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż, Mały Gość Niedzielny.