OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2020.06.21

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała, a szczególnie dużo osób przyszło na zakończenie oktawy w czwartek. Dziękuję bielankom z rodzicami, ministrantom, paniom i panom, którzy nosili feretrony i chorągwie.
 • Przed nami ostatni tydzień czerwca i ostatnie nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. Jeśli nie będziemy w kościele to starajmy się prowadzić nabożeństwa w naszych domach.
 • Dzisiaj w niedzielę 21 czerwca o godz. 17.00 w kościele będzie wyświetlony film pt. „Ja Jestem” o cudach eucharystycznych w Polsce i na świecie.
 • Zapraszam dzieci klasy III i rodziców jutro w poniedziałek 22 czerwca na Mszę św. o godz. 18.00 i później spotkanie.
 • W najbliższy piątek będzie zakończenie roku szkolnego, ale nie będzie wspólnej uroczystości w szkole, a więc i Mszy św. w kościele. Dlatego zapraszam wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców na Mszę św. w czwartek 25 czerwca o godz. 18.00. Spowiedź tego dnia będzie od godz. 17.00.
 • Za tydzień w niedzielę będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
 • Chcemy w wakacje kontynuować naszą adorację Najświętszego Sakramentu raz w tygodniu z czwartku na piątek. Dlatego stworzyliśmy możliwość zapisania się na listę na choćby pół godziny. Pozostaje tak jak dotychczas możliwość zapisania się na całą godzinę. Proszę o uważne przyjrzenie się tej liście i zapisanie się w odpowiednie miejsce już na najbliższą adorację. Bardzo prosimy o wpisanie obok nazwiska swojego numeru telefonu (kto jeszcze nie podał), abyśmy mieli możliwość poinformować o ewentualnych zmianach godzin adoracji lub przesłać informację o wolnych godzinach.
 • W lipcu Msze św. będą we wtorki o godz. 8.00, a w pozostałe dni powszednie o godz. 17.00.
 • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy Ul. Spacerowa: 18, 20, 26, 30, 36, 42. W tym tygodniu prosimy mieszkańców Ul. Wspólna: 1, 7, 9, 11, 13, 15. W następnym tygodniu Ul. Wspólna: 17, 31, 33, 35, 37, 39A.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Na tygodniku Idziemy jest wydrukowana cena 5 zł., to jednak płacimy za to czasopismo 4 zł.
 • Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na stypendia dla studiujących księży naszej diecezji.
 • Módlmy się o mądrość i rozwagę na wybory prezydenckie w Ojczyźnie.