OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2020.06.28

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 • W lipcu ks. proboszcza będzie zastępował w dni powszednie ks. Robert z Choszczówki i dlatego Msze św. od 1 lipca będą we wtorki o godz. 8.00, a w pozostałe dni powszednie o godz. 17.00. Sprawy kancelaryjne, które można załatwić wcześniej proszę załatwić do końca czerwca, a bieżące będzie można załatwić u Ks. Roberta przed Mszą św.
 • W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą tylko o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 i dodatkowej o godz. 8.00.
 • W miniony piątek było zakończenie roku szkolnego. Dziękujmy Panu Bogu za Jego łaski w tym roku, za dobro otrzymane od nauczycieli, katechetów, wychowawców i rodziców, prośmy o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
 • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne będą o godz. 17.00. W wakacje nie będzie odwiedzin chorych w domach. Spowiedź w piątek od godz. 16.30. W sobotę Msza św. w intencji wynagradzającej o godz. 17.00. Proszę, aby Kółka Różańcowe odmówiły różaniec o godz. 16.30.
 • Za tydzień w I niedzielę miesiąca będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.00 i procesja wokół kościoła.
 • Jutro 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00. Taca przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra w Rzymie.
 • Chcemy w wakacje kontynuować naszą adorację Najświętszego Sakramentu raz w tygodniu z czwartku na piątek. Dlatego stworzyliśmy możliwość zapisania się na listę na choćby pół godziny. Pozostaje tak jak dotychczas możliwość zapisania się na całą godzinę. Proszę o uważne przyjrzenie się tej liście i zapisanie się w odpowiednie miejsce. Bardzo prosimy o wpisanie obok nazwiska swojego numeru telefonu (kto jeszcze nie podał), abyśmy mieli możliwość poinformować o ewentualnych zmianach godzin adoracji lub przesłać informację o wolnych godzinach.
 • Dziękuję p. Adamowi Zającowi za skoszenie trawy przy kościele.
 • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy Ul. Wspólna: 1, 7, 9, 11, 13, 15. W tym tygodniu prosimy mieszkańców Ul. Wspólna: 17, 31, 33, 35, 37, 39A. W następnym tygodniu Ul. Wspólna: 47, 55, 55A, 55B, 57, 57A.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Na tygodniku Idziemy jest wydrukowana cena 5 zł., to jednak płacimy za to czasopismo 4 zł.
 • Módlmy się o mądrość i rozwagę na dzisiejsze wybory prezydenckie.
 • Módlmy się o dobre wakacje i Boże błogosławieństwo.