OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2021.10.31

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Dzisiaj ostanie nabożeństwo październikowe o g. 16.00. Dzieci w październiku podczas nabożeństw dostawały obrazki z których pisały list do Matki Bożej. Przeczytam go po ogłoszeniach. Dzieci dostaną nagrody dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00.
 • Jutro 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą o godz. 9 i 11. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Msza św. o g. 11.00 będzie odprawiona za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. Po Mszy św. procesja wewnątrz kościoła. Ta Msza św. zbiorowa za zmarłych z wypominków jednorazowych będzie codziennie do 8 listopada. Codziennie przed Mszą św. będą czytane kolejne imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. We wtorek 2 listopada we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Msze św. będą o godz. 9.00 i 18.00. O godz. 18.00 przed Mszą św. będzie procesja wewnątrz kościoła z modlitwami za zmarłych i wyczytywaniem podanych imion zmarłych w wypominkach jednorazowych.
 • Dzisiaj w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
 • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne będą o godz. 18.00. W piątek odwiedziny chorych w domach od g. 9.00. Proszę, aby zgłaszać chorych w zakrystii lub kancelarii. Spowiedź w kościele od godz. 16.30. Będzie drugi spowiednik. Msze św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy św. o g. 18.00 będzie prowadzona Adoracja Najśw. Sakramentu, którą zakończymy o godz. 19.45 – indywidualnym błogosławieństwem.
 • W sobotę będzie nabożeństwo i Msza św. w intencji wynagradzającej ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Wspólny różaniec w kościele o godz. 17.30. i Msza św. o g. 18.00. soboty.pl
 • Za tydzień w I niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 11.00 będzie sprawowana za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
 • Spotkanie grupy liturgicznej za tydzień po Mszy św. o g. 11.00.
 • NOWE TERMINY PROJEKCJI FILMU “FATIMA” w kinie Muza w Mińsku Mazowieckim. 31 października o godzinie 16:30 oraz 7 listopada o godz. 17:00 w Kinie Muza w Mińsku Mazowieckim ul. Jana Pawła II 23 będzie wyświetlony film “Fatima”.
 • W SOBOTĘ 13 LISTOPADA podczas comiesięcznej modlitwy o nawrócenie osób oddalonych od Boga będziemy gościć w naszej parafii Pana Jerzego Zelnika. Nasz Gość będzie uczestniczył we Mszy św. o g. 18.00, a po niej powie do nas świadectwo. Prawdopodobnie będzie możliwość zadawania pytań. ZAPRASZAMY.
 • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Starzeńskiego: 64, 64a, 65, 66, 68, 73. W tym tygodniu prosimy ul. Parkowa: 16, 16a, 16b, 18, 19, 21, 25, 29. W następnym ul. Parkowa: 5, 6, 7, 8, 9, 15.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czasopismo dla dzieci „Staś” i dla wszystkich „Idźmy do św. Józefa”