OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.09.11

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Rodzice, którzy chcą prosić o przystąpienie dzieci do I spowiedzi i I Komunii św. powinni to zgłosić w kancelarii parafialnej do 17 września. Mszy św. dla wszystkich zgłoszonych będzie 18 września o godz. 11.00, a następnie spotkanie.
  • W tym tygodniu przypada we wtorek 13 dzień miesiąca, kiedy modlimy się za przyczyną bł. Honorata o nawrócenie dzieci i młodzieży. Zapraszamy rodziców i dziadków, którzy chcą się modlić o przemianę serc i zwrócenie się do Boga i Kościoła swoich dzieci i wnuków, ale też wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiej młodzieży i chcą się modlić w tej intencji. Imiona osób, których będziemy obejmować modlitwą możemy napisać na kartkach w kościele przed Mszą św., lub przesłać emailem na adres parafialny. Od g. 16.30 sakrament pokuty. O godz. 17.00 różaniec z modlitwami do bł. Honorata. O godz. 18.00 Msza św., a po niej błogosławieństwo relikwiami bł. Patrona. Od godz. 17.00 będzie transmisja na youtube: youtube.com/channel/UCRsaJ1qmTi09qj9P3BGm-Yw/featured.
  • Msza św. w najbliższy wtorek będzie nie o g. 7.00, ale o g. 18.00.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Jaśminowa: 2, 5, 13, 14, 15, 19 (przeczytać nazwiska z zeszytu sprzątania). W tym tygodniu prosimy ul. Jaśminowa: 26, 30, 45, Fronczak. W następnym tygodniu ul. Piastowska: 1, 3, 6, 7, 10. Prosimy o podlewanie kwiatów w kościele.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.