OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2022.10.23

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Za tydzień w niedzielę 30 października będziemy przeżywać wizytację naszej parafii przez biskupa Jacka Grzybowskiego. Taka wizytacja odbywa się co 5 lat. Grupy parafialne przygotowują sprawozdania ze swojej formacji i swojego działania i wręczą je biskupowi. Ks. Bp będzie z nami przez całą niedzielę. Będzie mówił homilię na każdej Mszy św., a o g. 11.00 będzie również sprawował liturgię. Zapraszam do licznego udziału we Mszach św.
 • 30 października w niedzielę, o godz. 15:00, w Kinie Muza w Mińsku Mazowieckim ul. Jana Pawła II 23, 05-300 Mińsk Mazowiecki będzie wyświetlony film “Medjugorje” w wersji z lektorem. Czas trwania filmu: 120 minut.
  link do zwiastuna: zwiastun filmu Medjugorje
 • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
 • Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie są o godz. 17.30, z wyjątkiem wtorku, kiedy nabożeństwo jest o godz. 7.30. W niedziele nabożeństwo będzie o g. 16.00, a po nim Msza św. Dzieci zapraszam na różaniec w środy i piątki. W najbliższy piątek zapraszam dzieci, które chodziły na różaniec na uroczyste zakończenie, proszę, abyśmy zostali też na Mszę św. Proszę grupy parafialne o prowadzenie różańca – plan jest wywieszony w gablocie.
 • Pod chórem wyłożone są kartki na których możemy wypisać imiona naszych bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej. Wypełnione Kartki przynosimy do zakrystii lub kancelarii.
 • Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek 24.10. o g. 19.00 w salce.
 • Ostatnio były naprawiane pompy ciepła, koszt 3000 zł., wcześniej też była awaria i jest coroczny przegląd oraz koszt ogrzewania kościoła. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii: Larkowscy Mariusz i Małgorzata. Można składać w kopercie na tacę lub przelewem na konto bankowe.
 • Dziękuję osobom, które w ciągu roku podejmują pewne prace na rzecz parafii: Łęczycki Zbigniew, Sobotka Jan, Papuga Ewa, Bąk Cecylia i Zbigniew, Pękacka Wanda, Wicik Barbara, Źrodowski Tomasz
 • Za tydzień pamiętajmy o zmianie czasu na zimowy.
 • Został znaleziony w kościele pierścionek. Jest do odebrania w zakrystii.
 • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Wiosenna i Jesienna – cała. W tym tygodniu prosimy ul. Nadrzeczna: 1, 4, 5, 5A, 7. W następnym tygodniu ul. Nadrzeczna: 11, 14, 15, 19, 20. Prosimy o podlewanie kwiatów w kościele. W poniedziałek jest spotkanie w kościele o godz. 19.00.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. Specjalne wydanie Gościa Niedzielnego o Miłosierdziu Bożym i objawieniach Jezusa siostrze Faustynie. Cena 12 zł.