OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.11.19

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich.
  • Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego i Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i rodziców w niedzielę 19 listopada o g. 16.00.
  • W dniach 16-18 lutego 2024 w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie odbędzie się sesja Szkoły Wiary „Na pustyni dzisiejszego świata z bratem Karolem de Foucauld”, którą poprowadzi ks. Tadeusz Huk. Zapisy na tę sesję tylko poprzez formularz na stronie internetowej Salwatorianów: zapisy na sesję o św. Karolu de Foucauld
  • Dzisiaj taca inwestycyjna. Planowana jest wymiana okien zewnętrznych, na nowe z witrażami i nowa elewacja kościoła.
  • Za tydzień taca na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  • W minionym tygodniu kościół sprzątali: ul. Żwirowa: 19B, 21, 21A, 21C. W tym tygodniu prosimy ul. Żwirowa: 23A, 23, 25, 27. W następnym tygodniu ul. Lawendowa – cała.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.