ŚWIADECTWA OSÓB MODLĄCYCH SIĘ

2024.01.18

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia 13 stycznia br. w różańcu i Mszy św. za pośrednictwem internetu. Dziękuję za modlitwę w przekazanej intencji. Jak zawsze jest umocnieniem i źródłem nadziei na zwycięstwo Bożej Miłości w sercach naszych bliskich. Chciałam się podzielić radością, że nasza córka chodziła z nami na Msze św.  w czasie Świąt Bożego Narodzenia. 

Pozdrawiam całą wspólnotę parafii, a szczególnie osoby trwające na comiesięcznej modlitwie za wstawiennictwem Patrona parafii Bł. Honorata.

Ewa

Szczęść Boże!

 

 

2024.01.17

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. 
Bardzo dziękuję księże Robercie za wiadomość. 
Od kilkunastu lat mieszkamy w Anglii. Nasze dzieci były w wieku: Jarek – 10 lat, Alicja- 7 lat i Marek- niespełna rok. Mimo że byliśmy na Mszy świętej w każdą niedzielę i święta, a wszystkie dzieci były przygotowywane do I Komunii Św. i Bierzmowania w Anglii to nie uchroniło ich to od odwrócenia się od Pana Boga i sakramentów. Dotyczy to zwłaszcza moich synów. Alicja jeszcze stara się uczestniczyć w Mszy św. Starszy syn dał się ogłupić totalnie będąc na studiach. Nie mogliśmy go poznać jak zaczął głosić nowe teorie, których nałożono mu do głowy. Niebawem skończy 26 lat i jak na razie nie ma widoków, żeby zmienił zdanie. Początkowo starałam się mu tłumaczyć, ale skutek był mizerny więc przestałam. Oddaję całą trójkę Panu Bogu i Matce Bożej. 
Księże Robercie, uczestniczyłam w nabożeństwie przez internet i było to dla mnie ogromną radością i niesamowitym wzruszeniem usłyszeć imiona moich chłopaków. Ten pokój serca, że teraz już wszystko będzie dobrze był nie do opisania. I proszę sobie wyobrazić: dwa dni temu Marek, młodszy syn, wrócił ze szkoły i pytał o Pana Boga. Teraz jestem spokojna.
Ogromne Bóg zapłać za modlitwę i błogosławieństwo. 

 

2023.05.21

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! 
Razem z mężem udało nam się uczestniczyć w modlitwie o nawrócenie dzieci i wnuków , która odbyła się 13 maja b.r. w parafii Bł. Honorata Koźmińskiego. Urzekła nas atmosfera modlitwy, szczególnie podczas Litanii Loretańskiej śpiewanej przy kapliczce Matki Bożej. Widać , że osoby modlące się różańcem i uczestniczące w Eucharystii, tworzą wspólnotę. Bardzo budująca była obecność osób młodych.  Łączy nas szczególna intencja i wierzymy, że kiedyś  będziemy mogli podzielić się świadectwem nawrócenia osób polecanych w modlitwach. Dziękujemy bardzo za możliwość takiego spotkania i w miarę możliwości będziemy starali się przyjechać ponownie. Szczęść Boże całej parafii !
Ewa i Piotr