Z BIBLIOTECZKI KS. PROBOSZCZA – odc. 3, 24 kwietnia 2020r.

Z biblioteczki ks. proboszcza. odc. 3

Z biblioteczki ks. proboszcza. odc. 3. 24 kwietnia 2020r.1. Biblia2. Katechizm Kościoła Katolickiego, Pallotinumpozycje dla dzieci i młodzieży podam za tydzień3. Jan Paweł II, Pielgrzymki do Polski, Znak4. St. kard. Wyszyński, Zapiski więzienne5. R. Brandstaetter, Jezus z Nazaretu6. kard. R. Sarah. Wieczór się zbliża i dzień już się chyli7. o. W. Kluz, Ziarno gorczycy (o Bł. Honoracie)8. Karol de Foucauld, Milczenie i ogień9. Catherine McKee, Jeżeli kochasz. Moje spotkanie z K. de Foucauldwww.malybrat.opole.pl10. Marie-Dominique Poinsenet, Stromą ścieżką (o św. Janie od Krzyża)11. Wilfrid Stinissen, Noc jest mi światłem (wprowadzenie w pisma św. Jana od Krzyża)12. Walter Nigg, Księga pokutników13. Jacek Pulikowski, różne pozycje14. Mary Eberstadt, Adam i Ewa po pigułce15. Abby Johnson, Nieplanowane

Opublikowany przez Parafia Chrośla Piątek, 24 kwietnia 2020

1. Biblia
2. Katechizm Kościoła Katolickiego, Pallotinum
pozycje dla dzieci i młodzieży podam za tydzień
3. Jan Paweł II, Pielgrzymki do Polski, Znak
4. St. kard. Wyszyński, Zapiski więzienne
5. R. Brandstaetter, Jezus z Nazaretu
6. kard. R. Sarah. Wieczór się zbliża i dzień już się chyli
7. o. W. Kluz, Ziarno gorczycy (o Bł. Honoracie)
8. Karol de Foucauld, Milczenie i ogień
9. Catherine McKee, Jeżeli kochasz. Moje spotkanie z K. de Foucauld
www.malybrat.opole.pl
10. Marie-Dominique Poinsenet, Stromą ścieżką (o św. Janie od Krzyża)
11. Wilfrid Stinissen, Noc jest mi światłem (wprowadzenie w pisma św. Jana od Krzyża)
12. Walter Nigg, Księga pokutników
13. Jacek Pulikowski, różne pozycje
14. Mary Eberstadt, Adam i Ewa po pigułce
15. Abby Johnson, Nieplanowane