Ogłoszenia 25 stycznia III Niedziela Zwykła

Od piątku wracamy do mszy świętych wieczornych o g.18.00- w czwartki                                      o 7.00.od 9 II są wolne intencje wieczorem.

– Plan kolędy :

Poniedziałek 26 I od 14.30  cd. Ul. Wrzosowej do nr.32 a i 35

Wtorek 27 I od 14.30   cd. ul. Wrzosowej do nr 1

Środa 28 I od 15.00  ul. Żwirowa od ul. do Warszawy   /29 I czwartek nie ma kolędy/

Piątek 30 I od 18.30 ul. Konwaliowa i Optymistów

– W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy o 11.00 .

– Tak jak w minioną środę o 8.15 przy plebani zbiórka scholanek i ministrantów ,którzy chcą pojeździć na łyżwach. Kto ma swoje łyżwy niech je weźmie- kto nie ma wypożyczymy przy lodowisku. Powrót około 10-11.00.

– Kurs przedmałżeński od 3 II g.19.00 – proszę o zgłaszanie się zainteresowanych.

– za tydzień od najbliższej środy czyli 4 II po mszy wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej –zapraszamy

-Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę 7 II –grupa I 10.00 grupa II 11.30

– Zachęcamy do lektury tygodników: W Idziemy- Pigułka śmierci –o skutkach pigułki bez recepty; Gościu –Dziennikarza wyprowadzić – o usunięciu dziennikarza z konferencji prasowej WOŚP

– Świątynię do liturgii przygotowali: Agnieszka Zając, Krystyna Ogrodniczuk, Agata Miros, Apolonia Bogusław Michał Czekaj. Za sprzątanie i ofiarę na ogrzewanie dziękujemy.