Ogłoszenia 10 kwietnia III Niedziela Wielkanocna

– W środę o 18.45 próba scholi starszej serdecznie zapraszam do przygotowania pieśni adoracyjnych , którymi moglibyśmy czcić Chrystusa Eucharystycznego -Jego Obecność wśród nas.

– w piątek o 18.30 zapraszam rodziców kandydatów do bierzmowania do pomocy w usunięciu  grobu.

– W sobotę o g.18.00 zapraszam na mszę młodzież pragnącą wyjechać na ŚDM w Krakowie -po mszy spotkanie na którym przekażę ważne informacje .

– 30 kwietnia w sobotę jak co roku na wiosnę planuję pielgrzymkę rowerową do Matki Bożej Wielgoleskiej. Zapraszamy wszystkich do pielgrzymowania – zawiezienia intencji swoich i naszych parafialnych. Proszę o wcześniejszą deklarację.

– Ze stolika za ławkami możemy nabyć animowany  film  o Eucharystii “Największy z cudów” Film powstał na podstawie przeżyć kolumbijskiej mistyczki Cataliny Rivas i może być pomocą w odkrywaniu mszy świętej zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dziękuję za dowolną ofiarę.

– Zachęcam do nabywania tygodników: W Gościu- znamy czternaście stacji drogi krzyżowej .Jest też Droga światła , czyli czternaście stacji ze zmartwychwstałym. W Idziemy-Jezus terrorystą? o tym jak niemiecki dziennik zrównuje chrześcijańskie ofiary z islamskimi oprawcami.

– Zapowiedzi: Sławomir Andrzej Król kaw. par. św. Wawrzyńca w Gliniance i Iwona Bąk panna par. tutejszej.

-Dziękujemy za kwartalne ofiary na inwestycje parafialne.

-Świątynię do liturgii przygotowali -Alicja i Mirosław Luba .Bardzo dziękujemy za sprzątanie  i ofiarę.

Dzień    Intencje  12 – 18 kwietnia

12 IV /wt/ 18.00   wolna