Ogłoszenia 10 maja VI Niedziela Wielkanocna

– Dziś w zakrystii możliwość nabycia  zaproszeń na bezalkoholową  zabawę taneczną  pod  patronatem Bł. Honorata 30 maja. Zapraszamy.

– Dziś i w każdą następną niedzielę o 17.20 trening grupy przygotowującej się do pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę.

– W sobotę przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli- Patrona Polski. Msza o godz. 18.00

– Za tydzień w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dzieci III klasy uczestnicząc we mszy o 11.00 po raz pierwszy przyjmą Jezusa. Wcześniej – w sobotę o 9.00 – po raz pierwszy otrzymają od Niego przebaczenie grzechów. Zachęcam też rodziców i bliskich do spowiedzi. W środę o 19.00 ostatnia próba dzieci. Prosimy o to byśmy w miarę możliwości wybrali inną godzinę mszy świętej niż 11.00 , by umożliwić uczestnictwo ich bliskim. Polecajmy te dzieci  i ich rodziny Panu by doświadczały Jego miłości i pokoju.

– We wtorek po mszy świętej spotkanie tych którzy przygotowują ołtarze na Boże Ciało.

– W poniedziałek o 19.00 spotkajmy się na nabożeństwie majowym przy kapliczce u zbiegu ulic Mazowieckiej i Żwirowej ,środę o 19.00 przy ulicy kwiatowej 57-  w piątek przy kwiatowej 39 b. Możemy zgłaszać inne miejsca w których moglibyśmy się modlić.

– Zapowiedzi: Marcin Kazulo kawaler parafii św. Stanisława  w Knychówku i Magdalena Koza panna par. tut ;Marcin Janczak kawaler Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Dębem Wielkim i Maja Masztalerz panna par. tutejszej ;Adam Żak kaw. par. św. Jakuba w Jadowie i Iwona Książek panna par. tut.

– W piątek o 16.30 zbiórka ministrantów.

– W tygodnikach polecamy: Gościu- artykuł o Nicku Vujcicu- który mówi: trzymam w szafie parę butów na wypadek Bóg dał mi ręce i nogi, ale uważam że nie ma większego cudu od tego gdy ktoś zbliża sie do Boga; w Idziemy -Reklamowy terror -autorka porównuje dwa miasta -Paryż i Warszawę pod względem ilości reklam.

– Za tydzień taca na Seminarium duchowne , a ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc poszkodowanych po trzęsieniu ziemi w Nepalu.

– Świątynie do liturgii przygotowały:  Urszula Zając, Renata Kowalczyk , Krystyna Góras , Agnieszka Książek. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty.